گارانتی هوآوی در اندیشه

سعید اسمعیل
جولای 20, 2019
نمایندگی هوآوی در غرب تهران
جولای 20, 2019

گارانتی هوآوی در اندیشه

گارانتی گوشی هوآوی در اندیشه

مجموعه ماریاتل در نظر دارد تا برای جذب مشتری بیشتر در شهر جدید اندیشه از فازهای یک الی 5 اقدام به ارائه خدمات گارانتی به بهترین وجه کند . به همین ترتیب کلیه ساکنین و شهروندان شهرک اندیشه میتوانند با مراجعه حضوری به دفتر گارانتی و مرکزی شرکت ماریاتل از این خدمات بهره مند شوند.تیم فنی ماریاتل به صورت 12 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان و شهروندان گرامی و عزیز میباشد در نظر داشته باشید که خدمات گارانتی و ضمانت نامه برای کلیه ایران و کشور ارائه میشود اما بدین دلیل که دفتر مرکزی شرکت و مجموعه در اندیشه واقع است شما میتوانید دسترسی بهتری را به ما داشته باشید.

ماریاتل اولین مجموعه ارائه دهنده گارانتی گوشی های هوآوی در سطح حومه تهران و استان البرز میباشد که مدیریت اسن مجموعه آقای سعید اسمعیل توجه ویژه ای به این زمینه کاری داشته است و قصد دارد تا این قسمت از فعالیت های خود را به صورت بسیار گسترده تری پوشش دهد تا تمامی شهرستان ها هم از این خدمات ناب بهره مند شوند و استفاده کافی را از آن ببرند.اگر شما هم دارای گوشی هوآوی میباشید که دارای عیب و نقصس است و دچار مشکل شده است میتوانید با مراجعه به گارانتی هوآوی در اندیشه ایراد آنرا برطرف سازید و با کمترین هزینه و بیبشتری بازدهی و بالاترین سرعت گوشی خود را در عرض تنها چند ساعت تحویل بگیرید.

خدمات تعمیرات گوشی های هوآوی در اندیشه
کلیه این خدمات به صورت کاملا پرسرعت و بادقت و حساسیت بسیار بالا انجام میشود تا بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم.تیم فنی و تعمیراتی ماریاتل بسیار در کار و حرفه خود خبره میباشند و تنها هدف آنها افزایش مشتری و جلب رضایت میباشد.

نمایندگی گوشی هوآوی در اندیشه فاز یک

با توجه به اینکه اندیشه فاز یک یکی از پرتراکم ترین محله ها و فاز های شهر جدید اندیشه میباشد کسب و کار در این منطقه بسیار رونق دارد به همین خاطر ماریاتل تصمیم گرفت تا نمایندگی و دفتر گارانتی خود را در فاز یک تاسیس کند که هم دسترسی محلی خوبی داشته باشد و هم اینکه موقعیت جغرافیایی مناسبتری را برای جذب مشتریان داشته باشد.تاکنون هم اغلب ساکنین اندیشه فاز یک جزو مشتریان ثابت گارانتی گوشی های هوآوی در اندیشه میباشند.

نمایندگی گوشی های هوآوی در اندیشه فاز سه

همچنین شهروندان و ساکنین اندیشه فاز سه هم میتوانند به گارانتی ماریاتل دسترسی داشته باشند به همین خاطر ما خدمات گارانتی و تعمیرات خود را در فاز سه اندیشه هم گسترده تر کردیم و پوشش منطقه ای را شمال این بخش نیز کردیم.

تعمیرات گوشی های هوآوی در فاز4 اندیشه

اما به غیر از فاز یک و سه فاز چهارم اندیشه هم جزو منطقه هایی میباشد که تحت نظر و پوشش گارانتی ماریاتل نیز قرار دارد و آنها هم میتوانند از این خدمات عمده و ناب بهره مند شوند بدون هیچ اتلاف وقتی شما میتوانید به ما دسترسی داشته باشید و گوشی هوآوی خودتان را تعمیر کنید و در اسرع وقت هم آنرا تحویل بگیرید.

مراحل تعمیر و ارائه گارانتی هوآوی در اندیشه

کلیه مراحل تعمیرات گوشی های هوآوی و ارائه گارانتی در ماریاتل به سرعت انجام میشود و شما تنها کافیست که یک مراجعه حضوری چند دقیقه ای داشته باشید و فرم گارانتی گوشی هوآوی در اندیشه را پر کنید که در آن چک لیست وضعیت سلامت گوشی و تلفن همراه شما قید شده است و بخش هایی که دارای نقص هستند نیز در آن نوشته میشود و در مراحل بعدی اقدام به تعمیرات و رفع نقص آن نیز میشود.

قیمت و تعرفه ارائه خدمات تعمیرات و گارانتی ماریاتل

در رابطه با قیمت ارائه خدمات گارانتی لازم به ذکر است که اگر گوشی شما دارای گارانتی باشد و شرایط ضمانت نامه شامل ایراد آن شود در صورت عدم اتمام زمان انقضا گارانتی کلیه خدمات به صورت رایگان به شما ارائه میشود درغیر این صورت هزینه مقعولی بابت ارائه خدمات از شما اخذ خواهد شد.

ارائه خدمات گوشی های دارای بیمه در اندیشه

نکته بسیارجالب و قابل تامل اینجاست که برخی از گوشی های موجود در ماریاتل دارای بیمه هستند بدین معنی که یک درجه از گارانتی بالاتر هستند و بیمه شده میباشند در فرضا و برای مثال اگر گوشی شما دچار شکستگی در ناحیه تاچ ال سی دی نیز شود گارانتی گوشی حدود 60 درصد مبلغ تعمیر را به شما تقبل خواهد کرد شرکت هماهنگ اولین ارائه دهنده بیمه گوشی میباشد و ماریاتل نیز بعنوان نماینده شرکت هماهنگ مشغول به فعالیت میباشد و در حال ارائه بیمه گوشی های هماهنگ در اندیشه میباشد.

ارائه بیمه گوشی در اندیشه

کلیه گوشی هایی که دارای گارانتی هماهنگ میباشند و این شرکت هم به رسمیت آنها را تایید کرده است شامل بیمه نیز خواهند شد و ماریاتل هم پشتیبان آن خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولی در سبد خرید وجود ندارد